REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Wrocław] Działki na Poświętnem sprzedane za ponad 8 milionów złotychartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Działki na Poświętnem sprzedane za ponad 8 milionów złotych
Dokładnie 8 mln 94 tys. zł netto zapłaciła firma Dallmayr Vending & Office za czterohektarową nieruc...
Wrocław: Magistrat sprzedał kolejne działki blisko granicy Brochowa i Jagodnaartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Magistrat sprzedał kolejne działki blisko granicy Brochowa i Jagodna
Miasto zarobiło niemal 2 mln zł na sprzedaży pięciu nieruchomości o łącznej powierzchni prawie 3,5 t...
Wrocław: Nowy park i szkoła. Miasto odkupiło działki od wojskaartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Nowy park i szkoła. Miasto odkupiło działki od wojska
Miasto Wrocław przejęło w czwartek 20 sierpnia od Agencji Mienia Wojskowego dwie atrakcyjne działki...
Grupa Archicom ma przedwstępną umowę zakupu nowej działki w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Grupa Archicom ma przedwstępną umowę zakupu nowej działki w Warszawie
Jeden z największych polskich deweloperów Grupa Archicom z Wrocławia planuje zakup kolejnej działki...
Savills i Orpea oferują atrakcyjne działki w największych polskich miastachartykuł
Pokaż artykuł
Savills i Orpea oferują atrakcyjne działki w największych polskich miastach
W związku ze zmianą modelu inwestycyjnego, Grupa ORPEA – lider opieki długoterminowej i usług rehabilitacyjnych w Europie – zdecydowała się dokonać restrukturyzacji portfela projektów inwestycyjnych w największych polskich miastach, który został utworzony na potrzeby planowanej ekspansji.
artykuł
Pokaż artykuł
Zostaną zabudowane dwie kolejne puste działki w Śródmieściu Wrocławia [WIZUALIZACJE]
Planowanie na zielono dla działki przy Bulwarach Wiślanych w Krakowieartykuł
Pokaż artykuł
Planowanie na zielono dla działki przy Bulwarach Wiślanych w Krakowie
Dziś (13 maja), radni podejmą decyzję w sprawie przystąpienia do sporządzania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru „Rejon ulicy Skawińskiej”. Celem opracowywanego dokumentu byłaby zmiana przeznaczenie jednej z działek położonych w pobliżu Bulwarów Wiślanych na teren zielony, wolny od zabudowy.
Kolejna atrakcyjna nieruchomość w Toruniu idzie pod młotekartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna atrakcyjna nieruchomość w Toruniu idzie pod młotek
Kolejna atrakcyjna nieruchomość pod zabudowę wielorodzinną wprost z Portfolio Inwestycyjnego Torunia 2025 na sprzedaż. Już pod koniec miesiąca, bo 29 kwietnia odbędzie przetarg na atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną na osiedlu Jakubskie Przedmieście, przy ul. Targowej 14. Odbędzie się on o godzinie 10:00 w budynku Urzędu Miasta Torunia przy ul. Grudziądzkiej 126B. Cena wywoławcza działki to: 7.400.000,00 zł.
Pod młotek ponownie poszło kilka sporych działek w różnych częściach Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
Pod młotek ponownie poszło kilka sporych działek w różnych częściach Wrocławia
Miasto ogłosiło przetarg na sprzedaż kilku dużych działek. To nie pierwsza próba oddania ich w ręce...
400 osób straci pracę! Kolejny, wielki globalny koncern zamyka fabrykę w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
400 osób straci pracę! Kolejny, wielki globalny koncern zamyka fabrykę w Polsce
Niestety mamy złą wiadomość. Kolejny globalny koncern zdecydował się na zamknięcie fabryki w Polsce. Tym razem jest to ABB. międzynarodowy koncern z siedzibą główną w Zurychu, w Szwajcarii. Firma działa w takich branżach jak automatyka, robotyka i energetyka; producent stacji i systemów elektroenergetycznych, aparatury elektrycznej, aparatur rozdzielczych wysokich, średnich oraz niskich napięć.
[Wrocław] Zygmunt Solorz-Żak w końcu oddał miastu grunt pod galerięartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Zygmunt Solorz-Żak w końcu oddał miastu grunt pod galerię
W piątkowe popołudnie podpisano porozumienie dotyczące zwrotu działki pod budowę galerii przy Stadio...
[dolnośląskie] Produkcyjny projekt BTS dla firmy Bodycote pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] Produkcyjny projekt BTS dla firmy Bodycote pod Wrocławiem
AXI IMMO reprezentowało firmę Bodycote przy wyborze gruntu inwestycyjnego i negocjacjach umowy najmu...
LG Electronics nadal inwestuje pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
LG Electronics nadal inwestuje pod Wrocławiem
Koreańska firma LG Electronics działająca w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem (gmina Kobierzyce)...
W Warszawie może powstać nowy wieżowiecartykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie może powstać nowy wieżowiec
W Warszawie może powstać kolejny wieżowiec. Warszawscy radni zgodzili się na sprzedaż niezwykle atrakcyjnej działki zlokalizowanej u zbiegu ul. Waliców i ul. Grzybowskiej na Woli.
Francuski koncern Alstom zatrudni 200 osób w nowym zakładzie w Nadarzynie pod Warszawą artykuł
Pokaż artykuł
Francuski koncern Alstom zatrudni 200 osób w nowym zakładzie w Nadarzynie pod Warszawą
Alstom w Polsce oficjalnie uruchomił produkcję wózków do pociągów regionalnych, metra i tramwajów w nowym zakładzie w Nadarzynie pod Warszawą. Zatrudnionych zostanie tam 200 osób, a koszt inwestycji wyniesie 10 milionów euro. Koncern potroi moce produkcyjne w zakresie wózków do pociągów. Pierwsze sztuki zjechały już z linii produkcyjnej.
[Wrocław] Amerykański koncern GE Power inwestuje we wrocławską fabrykęartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Amerykański koncern GE Power inwestuje we wrocławską fabrykę
20 mln dolarów zamierza w najbliższym czasie zainwestować w rozwój i rozbudowę mocy produkcyjnych sw...
[śląskie] Pol-Technology zainwestuje 25 mln zł w budowę fabryki w Sosnowcuartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Pol-Technology zainwestuje 25 mln zł w budowę fabryki w Sosnowcu
Kolejna inwestycja z branży samochodowej jest przygotowywana na Górnym Śląsku. Spółka Pol-Technology...
Nowe inwestycje w Polsce z wyburzeniami w tle [komentarz ekspercki]artykuł
Pokaż artykuł
Nowe inwestycje w Polsce z wyburzeniami w tle [komentarz ekspercki]
Inwestorzy poszukują projektów, które mogą zapewnić dobry zysk. Czy w najbliższym czasie będziemy obserwować wysyp inwestycji opartych na zmianie funkcji istniejących nieruchomości na zabudowanych gruntach?
Pod Topolami (Novisa Development)inwestycja
Pokaż inwestycję
Pod Topolami (Novisa Development)
Zamienie, Błędna
Będzie kolejna duża inwestycja z branży automotive w Dąbrowie Górniczejartykuł
Pokaż artykuł
Będzie kolejna duża inwestycja z branży automotive w Dąbrowie Górniczej
Firma Brembo, działająca w Dąbrowie Górniczej od 2003 r., rozbuduje swój zakład. Na działce o powierzchni niemal 17 ha postawi odlewnię żeliwa. Przedstawiciele koncernu podkreślają, że odlewnia będzie innowacyjnym zakładem, korzystającym z nowoczesnej technologii produkcyjnej. Rozpoczęcie działalności planowane jest na pierwsze półrocze 2025 roku.
REKLAMA